Informace o naší školní družině

Školní družina Základní školy, Chrudim, Dr. Peška 768

🌟 "Místo radosti, přátelství a objevování!" 🌟

Vítejte ve školní družině! Jsme nedílnou součástí vzdělávacího prostředí naší školy a poskytujeme bezpečné a podpůrné prostředí po skončení vyučování. Naše školní družina je organizovaná na základě Školního vzdělávacího programu školní družiny "Vzdělávání má hořké kořínky, ale sladké ovoce". Nabízíme pestrou škálu aktivit a možností pro rozvoj dětí.

S kapacitou 190 žáků plně využíváme potenciál školní družiny, která je živoucím centrem ranního i odpoledního provozu. S rozdělením do 6 oddělení umožňujeme individuální přístup a prostor pro různé aktivity, které jsou tematicky zaměřené a podporují rozvoj dětí ve všech oblastech.

Každé z šesti oddělení disponuje vlastními prostory, které jsou vybaveny různými tematickými koutky, jako je například pirátská loď, což dětem poskytuje inspiraci a prostor pro kreativitu. Pravidelné činnosti, spontánní aktivity i odpočinkové činnosti jsou pečlivě organizovány a doplňovány o příležitostné akce, jako jsou výlety, karnevaly, soutěže či zábavná představení.

Náš výchovný tým, složený z 6 kvalifikovaných vychovatelek, se stará o plnohodnotný vzdělávací proces a podporuje rozvoj každého účastníka. Pravidelně rozvíjí své odborné dovednosti a znalosti, aby mohly přinášet nové a kvalitní aktivity pro Vaše děti.

Školní družina je pro děti nejen místem pro zábavu a relaxaci, ale i pro rozvoj dovedností a vztahů, které budou pro ně důležité v celém životě.