20. 10. 2020

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno a dopoledne místy mlhy. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Milí žáci, rodiče a přátelé školy,
loučím se s vámi s distanční výukou, děkuji za spolupráci těm, kteří poctivě pracovali a všem přeji krásné prázdniny. Máte možnost si v pátek přijít pro vysvědčeni. Nezapomeňte si vytisknout čestné prohlášení V září se na vás těším na shledanou.
Buďte zdraví a opatrujte se !
Vaše tř. uč. Ivana Burková

Učivo na týden 15. 6. - 19. 6. 2020
Milí žáci, blíží se cílová rovinka!
Jak všichni sportovci ví, teď musíme obzvlášť zabrat, abychom dosáhli v cíli těch nejlepších výsledků.
Všem chci poděkovat za přístup k distanční výuce, za plnění úkolů a jejich posílání. Bez vás, vážení rodiče, by se to samozřejmě neobešlo. Doufejme, že příští rok bude ve všech ohledech "normální". Mějte krásné prázdniny a po nich nashledanou!!!

Učivo na týden 8. 6. - 12. 6. 2020

Zdravím všechny, kteří se vzdělávají na dálku a vkládám nové učivo. Nepolevujte v práci. Nám se ve škole daří!

školašškdiktátd

deti

Začíná poslední měsíc školní docházky.
1. červen je dnem všech dětí, tak si ho pořádně užijte!!
Distanční výuka pokračuje, takže s dětmi probereme po Skypu, ostatmí mi práce pošlou elektronicky.
Ať se všem daří a jste zdraví !

Učivo na týden 25. 5. - 29. 5. 2020
Vážení rodiče, milí žáci,
tento týden se s většinou z vás uvidím ve škole. Prosím, pečlivě si připravte potřebné dokumenty.
Už se na vás těším.

Ti, kteří zůstávají doma si nadále plní úkoly zadané na těchto stránkách a posílají mi splněné mailem.

Skypovat budeme pravidelně , zprávu pošlu včas.
Úspěšný start do nového týdne !

Učivo na týden 18. 5. - 22. 5. 2020
Vážení rodiče,
předpokládám, že jste již všichni odeslali přihlášku k osobní účasti, popřípadě neúčasti žáků ve škole.
Veškeré informace se dozvíte na stránkách školy, proto je, prosím, bedlivě sledujte.
Na ty, kteří se rozhodli, že do školy půjdou, se moc těším.
Pro ty z vás, co zůstanou doma, pracovní povinnosti nekončí. Budeme se i nadále učit distančně. Úkoly najdete na těchto stránkách.
Děkuji všem rodičům za ochotu posílat vypracované úkoly, pomáhat při skypování a celkově při přípravě plnění povinností. Děkuji za krásné maily, vyjádření podpory a komunikaci .
Zdá se, že ani virus nás neodradí od chuti se vzdělávat, přijímat nové informace a komunikovat spolu, byť prostřednictvím obrazovky.
Přeji hodně sil do nového týdne a pevné zdraví.
Tř. uč. Ivana B.
h

Učivo na týden 11. 5. - 15. 5. 2020
Milí druháčci, milí rodiče.
Děkuji těm, kteří měli zájem o vyučování na Skypu, nadále budeme pokračovat a kdo by se k nám chtěl připojit, samozřejmě může. Účast je dobrovolná, odvíjí se od podmínek, které doma máte.S těmi, kdo už to mají "namakané" se uvidíme častěji. Vše bude oznámeno ve zprávě na Skypu.
Dětem chci poděkovat za vzorně odvedenou práci, kterou rodiče posílají. Jsou ovšem i některé děti, o nichž nemám dosud žádné zprávy. Prosím o nápravu.
Rodiče, prosím, bedlivě sledujte webové stránky školy. Nejpozději do 18.5. 2020 je potřeba dát vědět, zda děti do školy pošlete, či nikoliv. Rovněž si vytisněte (máte -li možnost) potřebné formuláře. Jsou k dispozici na stránkách školy.
Tak s chutí do toho a půl je hotovo.Opatrujte se a vydržte!!
Vaše uč. Ivana B.
kko

Učivo na týden 4. 5. - 8. 5. 2020

Zdravím všechny moje milé druháčky!
Minulý týden jsem se s některými z vás viděla a učila na Skypu. :)
Tento týden se opět setkáme a to v úterý a ve čtvrtek. Skupiny budu informovat o čase a potřebných pomůckách po Skypu.
Ráda přivítám další zájemce o online výuku, zkuste mi napsat na Skype - Ivana Burková( foto - logo školy)
Děkuji všem za poslané splněné úkoly. Kdo ještě neposlal, pokusí se polepšit.
Pozdravy od malé badatelky Páji a čtenářky Alenky.
Rodiče prosím, aby sledovali webové stránky školy.
pa

Učivo na týden 27. 4. - 1. 5. 2020

Tento týden bychom za "normálních" okolností odjížděli do školy v přírodě do Daňkovic. Nedá se nic dělat, vynahradíme si to jindy! Posílám pozdravy dětí, jak v pracovním nasazení, tak při odpočinku. Ten je také potřeba. Mějte se dobře. Pro zájemce se ve středu uvidíme na Skypu dle rozpisu.

skype rozpis

Přeji vám krásné májové dny, ať přinesou vše dobré.
Ivana Burková
sofiesofiedomdoa

Učivo na týden 20. 4. - 24. 4. 2020
Zdravím děti a jejich rodiče!

Moc děkuji za spolupráci, za poslané fotografie dětí a jejich splněných úkolů. Mám radost, že se vám práce daří!  Někteří nemají tu možnost práci poslat, nevadí. Rozhodně však všechno uchovejte do nějaké složky a děti mi to přinesou do školy. Já si práce prohlédnu.
Zachovejte veselou mysl, je to přeci půl zdraví a já doufám, že se brzy uvidíme. Opatrujte se !  Vaše Ivana Burková
písankadavidmatematikaBarčaDavidKykiVerča

Učivo na týden 14. - 17. 4. 2020

Učivo na týden 6. - 8. 4. 2020

Před námi je zkrácený pracovní týden, za normálních okolností bychom měli velikonoční prázdniny.Rozvrhněte si práci opět dle vašich možností na celý týden.

Přeji všem krásné Velikonoce ! Svátky jara, letos poněkud zvláštní, ale s nadějí na vyhlídku lepších časů.

Milí rodiče, milé děti,

učivo na týden 30. 3. - 3. 4. 2020

Moc děkuji všem za maily s vypracovanými úkoly, dětem za jejich práci a rodičům za ochotu a trpělivost.

Všechny moc zdravím u učení na dálku .

Posílám učivo na tento týden 23.3. - 27. 3. 2020

Sledujte pořad UčíTelka, který vám bude pomáhat při přípravě do školy.

Na stránkách školy v záložce odkazy pro žáky najdete rovněž velké množství nápadů a inspirací.

Buďte na sebe opatrní!!

Vaše tř. učitelka Ivana Burková