16. 12. 2017

zata

Bude oblačno až zataženo, ojediněle sněhové přeháňky nebo sněžení. Denní teploty 0 až 4°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Akce pořádané školou pro rodiče a žáky

TROPICAL ISLAND 30. 1. 2015

Účast dítěte bez doprovodu dospělé osoby není možná.

Odjezd: v pátek 30. 1. 2015 cca v 5:00 hod od divadla.
Příjezd: cca ve 4:00 hod k divadlu 31.1.2015.

Cena zájezdu:

• Dospělá osoba 650 Kč + 24E
  • Dítě 6 – 14 let, studenti 650 Kč + 17,5 E
  • Dítě do 5,99 let 650 Kč

Cena zahrnuje dopravu autobusem, vstup do objektu.

Vstup do Tropical Islandu obsahuje koupání, vstup na tobogány, vstup do tropického pralesa, vstup do dětského koutku. Nezahrnuje vstup do saunového světa, občerstvení.

Případné informace: http://www.tropical-islands.de/.

Přihláška:

Přihlášku spolu s penězi odevzdejte do 15. 12. 2014 v kanceláři školy u p. Tůmové (budova Husova), p. Šindelářové (budova Dr. Peška), nebo p. uč. Steklé (budova Husova). V případě velkého zájmu záleží na pořadí odevzdaných přihlášek. Přednost mají vždy (bez ohledu na pořadí přihlášek) žáci naší školy a jejich rodiče popřípadě prarodiče. Je možné, aby s jedním rodičem jelo více dětí nebo i naopak s rodiči jelo jedno dítě popřípadě rodiče sami.

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ V PRAZE 17. 6. 2014

Vážení rodiče,  zveme Vás a Vaše děti na divadelní představení do Prahy.

Zhlédneme hru Naši furianti od Ladislava Stroupežnického v Divadle v Dlouhé. Představení získalo ocenění Komedie roku a trvá 140 minut.

Autobusem pojedeme v úterý 17.6. v 15.00 od Divadla K. Pippicha v Chrudimi a vrátíme se cca ve 24.00 tamtéž. Cena za vstupenku a cestu autobusem je 300,- Kč za osobu.

Jestliže máte zájem, zaplaťte tuto částku u paní Ivy Tůmové v kanceláři v budově Husova do pátku 6.6. 2014.

VÝSTUP NA SNĚŽKU 26. 4. 2014

Účast dítěte bez doprovodu dospělé osoby není možná.

Odjezd: v sobotu 26. 4. 2014 v 7:30 hod od divadla.
Příjezd: cca v 18:00 hod k divadlu téhož dne.
Cena zájezdu: 250 Kč /osoba.
Cena zahrnuje dopravu autobusem.
Cena nezahrnuje výjezd lanovkou (ceník: http://www.snezkalanovka.cz/cs/cenik).

Program:

Autobusem do Pece pod Sněžkou

1.         Varianta: výstup na Sněžku OBŘÍM DOLEM

2.         Varianta: výjezd lanovkou

Sestup lanovkou nebo přes LUČNÍ BOUDU, VÝROVKU, RICHTEROVY BOUDY do Pece pod Sněžkou.

Přihláška ke stažení zde ve formátu docx nebo ve formátu pdf.

Přihlášku spolu s penězi odevzdejte do 10. 4. 2014 v kanceláři školy u p. Tůmové (budova Husova), p. Šindelářové (budova Dr. Peška), nebo p. uč. Steklé (budova Husova). Je možné, aby s jedním rodičem jelo více dětí nebo i naopak s rodiči jelo jedno dítě.

ADVENT V DRÁŽĎANECH 30. 11. 2013

Účast dítěte bez doprovodu dospělé osoby není možná.

Odjezd: v sobotu 30. 11. 2013 v 6:30 hod od divadla.
Příjezd: cca ve 22:00 hod k divadlu téhož dne.
Cena zájezdu: 450 Kč /osoba.
Cena zahrnuje dopravu autobusem, služby průvodce.
Cena nezahrnuje případné vstupy do památkových objektů a pojištění. Pojištění si sjednává každý účastník samostatně.
Program: prohlídka Drážďan s výkladem, individuální návštěva adventních trhů.

Přihláška k stažení zde ve formátu docx nebo ve formátu pdf.

Přihlášku spolu s penězi odevzdejte do 1. 11. 2013 v kanceláři školy u p. Tůmové (budova Husova), p. Šindelářové (budova Dr. Peška), nebo p. uč. Steklé (budova Husova). V případě velkého zájmu záleží na pořadí odevzdaných přihlášek. Přednost mají vždy (bez ohledu na pořadí přihlášek) žáci naší školy a jejich rodiče popřípadě prarodiče. Je možné, aby s jedním rodičem jelo více dětí nebo i naopak s rodiči jelo jedno dítě popřípadě rodiče sami.