7. 4. 2020

j

Bude většinou jasno až skoro jasno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Týden od 6.4 do 10.4. 2020

Moji milí prvňáčkové,

tento týden je krátký, neboť nás čekají  ve čtvrtek a v pátek Velikonoční prázdniny.Děkuji za dopisy, které mi posíláte. Moc mne těší,že jste v pořádku. Chválím všechny, co nezahálí a pilně plní zadané úkoly.

Děkuji rodičům a prarodičům za spolupráci. Bez Vás by to nešlo!

Protože nemůžu být s Vámi osobně, posílám za sebe jednu šikovnou paní učitelku. Zde  máte odkaz na úvodní lekci. / pozor, písanku a matematiku,kterou p. uč. ukazuje my nemáme/.Seznámíte se s postavičkami, se kterými se budeme učit příště.

Na závěr bych Vám a vaším blízkým chtěla popřát krásné velikonoční svátky, plné sluníčka a naděje, že se brzo uvidíme. Dávejte na sebe pozor, poslouchejte rodiče a užijte si trochu jiné Velikonoce.

Týden od 30.3. do 3.4.2020

Milé děti,

posílám další úkoly na domácí učení.

Všechny Vás zdravím a přeji Vám , ať se Vám práce daří. Budu ráda, když se mi opět ozvete a napíšete, jak se máte.

Týden od 23.3. do 29.3.2020

Milí prvňáčkové,

je tu nový týden a s ním změny. Nové náměty na učení na dálku budou zadávány vždy v pondělí.Napište mi prosím na e- mail  kocikova.zdenka@seznam.cz jak se máte,jak  učivo zvládáte,co vám jde lehce nebo s čím potřebujete alespoň takto na dálku pomoci.

Ať se Vám daří, buďte pilní.Po návratu do školy nám půjde učení rychleji.

Zdravím Vás ,  rodiče a prarodiče, kteří jsou Vám nablízku.

Týden od 16.3.2020 do 22.3.2020

Milí žáci !

Doufám,že se díváte na TV2, a hrajete hry s rodiči a prarodiči.

Do jednotlivých předmětů vkládám další úkoly.Děkuji především rodičům a prarodičům, kteří se  Vám věnují.Těším se, až se znovu vrátíme do lavic.

Zdraví Vás tř. uč. Zdenka Kocíková

Učivo od 12.do 15.3.2020

Milí žáci,

vzhledem k tomu, že se asi brzo neuvidíme,sledujte prosím TV2, které začíná vysílat pro Vás už zítra  16.3.Též Déčko Vás zabaví.https://decko.ceskatelevize.cz/

Kdo má možnost, procvičujte si učivo zábavnou formou.  Odkazy jsou uvedeny na stránkách školy -1,stupeň - učivo pro žáky.Prosím rodiče,aby dětem pomohli najít tyto stránky. např.

Mějte se hezky.  Vaše tř. uč.Zdenka Kocíková

Týden od 16.3.2020 do 22.3.2020

Milí žáci !

Doufám,že se díváte na TV2, a hrajete hry s rodiči a prarodiči.

Zdraví Vás tř. uč. Zdenka Kocíková

Týden od 23.3. do 29.3.2020

Milí prvňáčkové,

Ať se Vám daří, buďte pilní.Po návratu do školy nám půjde učení rychleji.

Zdravím Vás ,  rodiče a prarodiče, kteří jsou Vám nablízku.