15. 7. 2020

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Dobrý den, milé děti,

tentokráte naposledy před velkými prázdninami. V tomto týdnu zopakujeme poslední naučené věci a už se budeme chystat na prázdniny.

Tak nashledanou naposledy na Skypu!!!

T. Č.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den, dětičky,

je tu druhý červnový týden a nás čeká další práce. Tak s chutí do toho!!!!

T. Č.

Hezký den moji prvňáčci,

máme tu nový týden a nové učivo. Vše opět probereme na skypu v pondělí a ve středu v 11 hodin. Už se na vás těším!

paní učitelka Tereza Č.

Hezký nový týden milé děti a rodiče,

pro ty, co nenastupují do školy, tu máme další úkoly na nový týden.

Skype bude nadále probíhat v pondělí a ve středu kolem poledne, čas upřesním přímo na skypu. Uvidíme se zase apoň v jiném složení.

Tak hezký týden všem

paní učitelka Tereza Čechovská

Hezký květnový týden vám všem,

i nadále pokračujeme ve výuce přes Skype. Skupiny zůstávájí stejné a uvidíme se v pondělí, středu, čtvrtek a pátek.

Pokud někomu nevyhovuje čas, nevadí, mohu vás přesunout na jiný nebo vynecháte. Tento týden ještě pojedeme v plném rozsahu a uvidíme, co nám přinese nástup do školy.

Dobrý den, všechny vás moc zdravím.

Tento týden budeme pokračovat ve výuce přes Skype, jen přidávám další hodiny. Ve čtvrtek a pátek ve stejný čas. Všechny hodiny jsou dobrovolné.

Nezapomeňte si rozmyslet, zda vaše dítko bude docházet do školy osobně.

Hezký týden všem

Tereza Čechlovská

Zdravím vás v novém týdnu.

I tentokrát bude ve stejný čas probíhat skype výuka. Na tyto hodiny si děti připraví slabikář, učebnici matematiky a ten, kdo má možnost, i pracovní listy.

Tak hezký start do nového týdne a už se na vás těším!!!

vaše paní učitelka Tereza Č.

Krásný nový týden všem,

tento týden se pokusíme spojit přes Skype. Rozpis skupinek máte níže, pokud bych na někoho zapomněla, dejte mi vědět.

První spojení zkusíme v pondělí a další hodiny domluvíme později. Tak snad se nám to podaří.

Kdo nemá možnost se připojit, nebojte se, budeme probírat zadané učivo, takže o nic nepřijdete.

Pondělí a středa 9,30

Anetka T.

Denča G.

Dobrý den, děti,

máme tu další týden a s ním i nálož nového procvičování pro vás. Čeká vás spousta procvičování a doplňování. Doufám, že vám rodiče vyzvedli nové písanky a pracovní sešity z matematiky, protože se do nich už brzy podíváme.

Užívejte sluníčka, pěkně poctivě čtěte a nezlobte rodiče. Mají to s vámi občas těžké, tak je aspoň často objímejte a mějte se rádi.

Hezký nový týden vám všem

Tereza Č.

Zdravím vás děti,

doufám, že jste si Velikonoce a i krátké volno od učení užily, a teď už nás čeká zase nějaká práce.

paní učitelka Tereza Č.

Ahoj děti,

tentokrát máme jen 3 "školní dny", takže úkolů bude méně.

Protože pomaličku dokončujeme písanku i 3. díl matematiky, můžete si do školy chodit vyzvednout další díly. Škola je otevřená každý den od 7,00 do 12,00 h.

Užívejte sluníčka pokud můžete a krásné Velikonoce vám všem.

Tereza Čechlovská

Dobrý den moji školáci,

mám tu pro vás učivo na další týden 30. 3. - 3. 4. 2020.

Kdo budete chtít, můžete mi namalovat obrázek a vaši rodiče mi mohou poslat jeho fotku na můj email. Budu moc ráda, když se mi třeba ozvete, nebo pošlete nějakou zprávu.

Mějte se hezky, pěkně doma pracujte a moc na vás myslím.

Vaše paní učitelka Tereza Č.

A posílám pozdrav ze školy

Pozdrav ze školy

Tak a máme tu další týden 23. - 27. 3. 2020.

Milé děti, přidávám úkoly na další týden. Hezky doma pracujte, procvičujte co už umíme a hlavně si povídejte s rodiči i prarodiči, pomáhejte a dávejte na sebe pozor.

U jednotlivých předmětů máte konkrétní úkoly ke splnění, ale více můžete procvičovat na již zmíněných stránkách skolakov.eu a spoustu pracovních listů také najdete na pinterestu.

Ať se vám daří a hlavně ať jste všichni zdraví.

Krásný týden vám přeje vaše paní učitelka Tereza Čechlovská

Hezký den, milí prvňáčci,

posílám úkoly na další týden domácí přípravy.

Všem doporučuji sledovat UčíTelka na ČT2, kde aspoň na chvílí najdete inspiraci. Dále pak webové stránky veselachaloupka.cz, skolakov.eu a další, které naleznete v odkazech na úvodní stránce.

Zapojte do učení rodiče i prarodiče a hrajte hry,např. kdo vymyslí, co nejvíce slov na určité písmenko, zkoušejte přepisovat slova ze slabikáře do písemné formy a hlavně co nejvíce čtěte.

Ať se vám vše daří a už se na vás těším.

Vaše Tereza Čechlovská