23. 9. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, od SV místy přeháňky nebo déšť. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Akce školní družiny

Účast v projektu Čtení pomáhá

čtení pomáhá.

Více o projektu Čtení pomáhá naleznete na www. ctenipomaha.cz.

Zapojeno V. oddělení školní družiny - třída III. C.

Žáci V. oddělení přispěli na další dobročinné účely. Děkujeme. Opět kliknutím na obrázek se můžete podívat, které projekty byly podpořeny tentokrát.

charita1  charita2   charita3

charita4   charita5

Přispěno četbou knih:

• Iva Procházková: Středa nám chutná
  • Zdeněk Svěrák: Tatínku, ta se ti povedla
Žáci V. oddělení přispěli v projektu "Čtení pomáhá" na dobročinné účely. Děkujeme. Kliknutím na obrázek uvidíte, které projekty byly podpořeny.

akce 1   akce 2  akce3

akce 4   akc5   akce6

V. oddělení - Park Mirakulum

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Najdete zde lesní hřiště a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem. Od léta 2015 také vodní svět a oázy s vodními hříčkami.

II. oddělení - Babiččin dvoreček Licibořice

Na minimálně 400 let starý statek v Licibořicích (Chrudimsko) se v roce 2011 vrátila domácí zvířata, která zde po mnoho staletí měla své místo. A aby i děti mohly vidět, jak vypadá živý krocan, koza nebo kráva, byl statek zcela zrekonstruován a pod názvem Babiččin dvoreček v květnu 2012 otevřen veřejnosti. Jeho součástí je i Dědečkova obůrka, kde jsou kromě lesních zvířat (daňků, muflonů, divočáků a bažantů) i výběhy s koňmi.

Zábavný park Tongo Hradec Králové

V hale na ploše 2900 m2 se nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro děti. Každá z nich přitom představuje jiný ostrov či mořský svět. Za jediný den tak můžeme společně uskutečnit dobrodružnou cestu oceánem.

Loutkové představení

Kino Chrudim - představení V hlavě

II. a V. oddělení - návštěva dětského oddělení v chrudimské nemocnici "Vánoční pásmo básniček a koled"

Divadlo kouzel Pavla Kožíška Praha