29. 5. 2020

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 10 až 6°C.

ZRUŠENÍ REKREAČNĚ VZDĚLÁVACÍCH POBYTŮ

O vrácení zálohy mohou žádat i rodiče žáků tříd VI. B a VI. C. Platí stejné podmínky. Tzn. vyplnění žádosti a odeslání ekonomce školy (viz níže).

O vrácení zálohy mohou již žádat i rodiče žáků tříd III. C a V. C. Platí stejné podmínky. Tzn. vyplnění žádosti a odeslání ekonomce školy (viz níže).

Pro zákonné zástupce žáků z tříd II. A, III. A, IV. A, IV. B, VIII. A, IX. A, IX. B, IX. C: Vážení rodiče, vzhledem k současné mimořádné situaci bylo zrušeno pořádání rekreačně vzdělávacího pobytu pro žáky naší školy.

Zálohu, kterou jste zaplatili, vám vrátíme na váš účet po vyplnění žádosti (zde ke stažení – formát doc, formát pdf) a po doručení ekonomce školy.

K doručení můžete využít

• e-mail husova.kancl@seznam.cz,
  • poštu (ZŠ, Husova 9, 537 01 Chrudim)
  • schránku u vchodu do budovy 2. stupně v ulici Husova.

V případě, že chcete tuto zálohu vrátit v hotovosti, bude vyplacena po znovuotevření školy.

Pro zákonné zástupce žáků z tříd V. A, V. B, VI. B, VI. C: Vážení rodiče, v současné době jednáme o storno poplatcích s rekreačními zařízeními. Po vrácení zaplacené částky zařízením vám bude vrácena celá záloha. V případě storno poplatku budou zálohy kráceny o storno poplatek. O výsledku jednání s rekreačními zařízeními vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.