23. 9. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, od SV místy přeháňky nebo déšť. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Obědy se mohou přihlašovat a odhlašovat nejpozději do 23.6.2017. Po tomto termínu změny již nebudou možné.

Dne 30.6.2017 se obědy vydávají od 9.00 do 11.00 hodin.

Dne 2.11. proběhl ve školní jídelně naší školy projektový den v rámci                      projektu "Pestrá strava bez zbytečné chemie."                                                        Video z akce ke shlédnutí zde.

Nabízíme Vám možnost objednávání stravy prostřednictvím internetu.                     K aktivaci je třeba nahlásit e-mailovou adresu, na kterou Vám budou zaslány    přihlašovací údaje. V případě zájmu, prosím, kontaktujte (osobně či telefonicky) vedoucí školní  jídelny.  Tel. č.  469 639 775.

Informace o školním stravování

Každý strávník je automaticky přihlášený ke stravování následující školní rok.

Pokud nemá strávník zájem o to se stravovat ve školní jídelně (přestup žáka na jinou školu apod.) nebo pokud  potřebuje změnit stravovací dny oproti předešlému školnímu roku, je nutné kontaktovat vedoucí školní jídelny.

Zvýšil se počet strávníků, kteří nemají stravné uhrazené včas. Strávníkovi, který nebude mít stravné na další měsíc uhrazené nejpozději do posledního dne v měsíci (tzn. např. do 31. 8.  na měsíc září), bude výdej oběda automaticky zablokován a nebude se stravovat ve školní jídelně do té doby, dokud stravné nebude zaplacené.

Nový strávník  musí vyplnit Přihlášku ke stravování a odevzdat vedoucí školní jídelny.

Školní jídelna  vydává obědy na stravovací karty. Tyto lze zakoupit v kanceláři ŠJ, popř. v kanceláři školy v budově Husova  za 38,- Kč. Karta se může používat i další roky. V případě ztráty se za výše uvedený poplatek musí koupit karta nová. Za nepoškozené stravovací karty se bude po ukončení stravování platba vracet.

Cena oběda je stanovena dle věku dítěte, kterého dosáhne v daném školním roce:

1. skupina 23,- Kč  - děti ve věku 7 - 10 let

25,- Kč - dietní stravování pro děti ve věku 7 - 10 let

2. skupina 25,- Kč  - děti ve věku 11 - 14 let

27,- Kč  - dietní stravování pro děti ve věku 11 - 14 let

3. skupina 27,- Kč - děti ve věku nad 15 let

30,- Kč - dietní stravování pro děti ve věku nad 15 let

Obědy se přihlašují a odhlašují u vedoucí školní jídelny  do  7. 00   hodin :

telefonicky               469 639 775

SMS zprávou           739 220 994

e-mailem                  sjdr.peska@seznam.cz

V případě nemoci tolerujeme odběr oběda  pouze 1. den, v případě trvání nemoci je nutné obědy odhlásit. Nelze přihlašovat a odhlašovat  obědy, které dětem nechutnají (toto je možné pouze ze závažných zdravotních důvodů), oběd je brán jako kompletní strava na měsíc ke konzumaci pouze ve školní  jídelně.

Stravné je nutno uhradit vždy k 15. dni v měsíci  dopředu na další měsíc, pokud nebude  platba uhrazena včas, nebude dítěti první pracovní den následujícího měsíce oběd vydán.

Jídelní lístek na měsíc a další informace o provozu školní jídelny naleznete na stránkách školy.

Povinností strávníka a jeho zákonného zástupce je seznámit se s řádem školní jídelny.

Způsob úhrady

1. inkaso – nejjednodušší způsob - je stržena  přesná částka dle stravovacích dnů na další měsíc  – nutno zřídit v bance, potvrdit  ( tiskopis ke stažení zde ) a odevzdat vedoucí ŠJ,
  2. trvalý příkaz,
  3. hotově – pouze v krajním případě.

Kalkulace stravného

Pro strávníky I. skupiny: 7 - 10 let Potraviny: 23,- Kč
Pro strávníky II. skupiny: 11 - 14 let Potraviny: 25,- Kč
Pro strávníky III. skupiny: 15 a více let Potraviny: 27,- Kč