Aktuální počasí

Počasí dnes:

29. 5. 2020

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch
Odeslat stránku e-mailem

Obsah

1. SKUPINA (I. A)

Vyučující: Čechlovská Tereza - dopoledne

                   Křivková Lenka - odpoledne

 

Sraz: 7:50 ve dvoře (ZUŠ)

Místnost: I. A

Oběd: 12:20 s L. Křivkovou

 

Jmenný seznam:

  1.  

Fuxa Štěpán

  1.  

Galová Denisa

  1.  

Chvalina Petr

  1.  

Janoušek Antonín

  1.  

Klikarová Stela

  1.  

Kroupa Lukáš

  1.  

Malinská Rozálie

  1.  

Novák Přemek

  1.  

Pavlousek Filip

  1.  

Smysl Tadeáš

  1.  

Ševiolová Sofie

  1.  

Tomišková Aneta

 

I. A

8:00 – 8:45

8:55 – 9:40

10:00 – 10:45

10:55 – 11:40

Po

Čj

M

Čj

Vv

Út

Čj

Čj

M

ČaJS 

St

Čj

Čj

M

ČaSP

Čt

Čj

M

ČaJS 

Čj

Čj

M

Čj

Hv

 

2. SKUPINA (I. B)

Vyučující: Kocíková Zdenka - dopoledne

                   Benešová Zdeňka - odpoledne

 

Sraz: 7:55 u hlavního vchodu

Místnost: I. A

Oběd: 12:30 se Z. Benešovou

 

Jmenný seznam:

  1.  

Adam Luboš

  1.  

Dulíková Zuzana

  1.  

Kubánek Jan

  1.  

Netolická Anna

  1.  

Plitzová Victoria

  1.  

Starý Marek

  1.  

Starý Vojtěch

  1.  

Urbánková Kateřina

  1.  

Urbánková Lenka

  1.  

Vavřičková Leontýna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I. B

8:10 – 8:55

9:05 – 9:50

10:10 – 10:55

11:05 – 11:50

Po

Čj

M

ČaJS 

Čj

Út

Čj

M

Čj

Hv

St

Čj

M

Čj

Vv

Čt

Čj

Čj

M

 ČaSP

Čj

M

Čj

ČaJS

 

3. SKUPINA (II. A)

Vyučující: Burková Ivana - dopoledne

                   Králová Naďa - odpoledne

 

Sraz: 7:55 ve dvoře (ZUŠ)

Místnost: II. A

Oběd: 12:35 s N. Královou

 

Jmenný seznam:

  1.  

Bělochová Lilien

  1.  

Císlerová Veronika

  1.  

Čechlovská Kristýna

  1.  

Dvořák David

  1.  

Ehrenbergerová Pavla

  1.  

Hörmannová Eliška

  1.  

Chvojka Dominik

  1.  

Kábele Václav

  1.  

Kohoutek Nicolas

  1.  

Kusá Alena

  1.  

Malinský František

  1.  

Plitzová Samantha

  1.  

Poučová Barbora

  1.  

Zitková Sofie

 

II. A

8:05 – 8:50

9:00 – 9:45

10:05 – 10:50

11:00 – 11:45

Po

Čj

Čj

M

ČaJS

Út

Čj

Čj

M

Hv

St

Čj

M

ČaJS

Čj

Čt

Čj

M

Čj

ČaSP

Čj

M

Čj

Vv

 

4. SKUPINA (II. B)

Vyučující: Jarešová Zuzana - dopoledne

                  Vařejčková Blanka - odpoledne

 

Sraz: 7:55 na zahradě

Místnost: II. B

Oběd: 12:45 s B. Vařejčkovou

 

Jmenný seznam:

  1.  

Ambler Lukáš

  1.  

Horálek Vít

  1.  

Horníková Marie

  1.  

Kramář Jáchym

  1.  

Markova Viktorie

  1.  

Novák Bořek

  1.  

Rýdlová Veronika

  1.  

Sotonová Nella

  1.  

Trnková Valentýna

  1.  

Vladyková Klára

 

II. B

8:05 – 8:50

9:00 – 9:45

10:05 – 10:50

11:00 – 11:45

Po

Čj

Čj

M

Hv

Út

Čj

M

Čj

ČaSP

St

Čj

M

ČaJS 

Čj

Čt

Čj

M

ČaJS 

Čj

Čj

M

Čj

Vv

 

5. SKUPINA (1. + 2. ročník)

Vyučující: Hrachovinová Romana - dopoledne

 

Sraz: 7:40 u hlavního vchodu

Místnost: Inkludovaná učebna

Oběd: 11:30 s R. Hrachovinovou

Konec vyučování včetně oběda v 11:45.

 

jmenný seznam:

  1.  

Daněk Matyáš, II. A

  1.  

Höcková Tereza, I.A

  1.  

Hotová Kateřina, II. A

  1.  

Hrstka Tomáš, I.A

  1.  

Hušáková Samanta, I.A

  1.  

Mazura Patrik, I.A

  1.  

Nováková Ludmila, I.A

  1.  

Ostatková Johana, I. B

  1.  

Pavlíková Adéla, II. A

  1.  

Pecková Jana, I. B

  1.  

Rykýř Šimon, II. B

  1.  

Tereza Tučková, II. B

  1.  

Vítek Michal, II. B

 

1.+ 2. roč.

7:50 – 8:35

8:45 – 9:30

9:50 – 10:35

10:45 – 11:30

Po

Čj

Čj

M

Hv

Út

Čj

M

ČaJS 

Čj

St

Čj

M

ČaSP

Čj

Čt

Čj

M

ČaJS 

Čj

Čj

M

Čj

Vv

 

6. SKUPINA (III. A)

Vyučující: Vodehnalová Vladimíra - dopoledne

                   Culková Věra - odpoledne

 

Sraz: 8:00 u hlavního vchodu

Místnost: III. A

Oběd: 12:50 s V. Culkovou

 

Jmenný seznam:

  1.  

Doxanská Anna

  1.  

Komendová Zuzana

  1.  

Nejtek David

  1.  

Součková Lucie

  1.  

Teplý Patrik

  1.  

Tsiple Michaela

  1.  

Ventluková Veronika

  1.  

Vyskočilová Karolína

 

III. A

8:10 – 8:55

9:05 – 9:50

10:10 – 10:55

11:05 – 11:50

Po

Aj

Čj

M

ČaJS

Út

Čj

M

Čj

Hv

St

Čj

ČaJS 

M

Čj

Čt

Čj

M

Čj

Vv

Čj

M

Aj

ČaSP

 

7. SKUPINA (III. B)

Vyučující: Bakeš Vít - dopoledne

                   Rašínová Alena - odpoledne

 

Sraz: 8:00 na zahradě

Místnost: Učebna Hv

Oběd: 13:00 s A. Rašínovou

 

Jmenný seznam:

  1.  

Bernatová Amálie

  1.  

Čadský Ladislav

  1.  

Dvořáková Diana

  1.  

Gottšteinová Maya

  1.  

Kotlarová Nikola

  1.  

Kroužilová Bára

  1.  

Ročková Barbora

  1.  

Vaněk Dominik Petr

  1.  

Vaňková Karolína Elizabeth

 

III. B

8:10 – 8:55

9:05 – 9:50

10:10 – 10:55

11:05 – 11:50

Po

Aj

Čj

M

ČaSP

Út

Čj

M

ČaJS 

Čj

St

Čj

ČaJS 

M

Vv

Čt

Čj

M

Čj

Hv

Čj

M

Aj

Čj

 

8. SKUPINA (III. C)

Vyučující: Šoubová Ivana - dopoledne

                   Vrzalová Věra - odpoledne

 

Sraz: 8:00 ve dvoře (ZUŠ)

Místnost: III. C

Oběd: 13:05 s V. Vrzalovou

 

Jmenný seznam:

  1.  

Bečková Adéla

  1.  

Filipi Karolína

  1.  

Krupka Kryštof

  1.  

Kučerová Veronika

  1.  

Linhartová Amálie

  1.  

Malínská Veronika

  1.  

Rubek Martin

  1.  

Slavík Petr

  1.  

Stará Gabriela

  1.  

Švejková Adéla

  1.  

Tesařová Barbora

 

III. C

8:10 – 8:55

9:05 – 9:50

10:10 – 10:55

11:05 – 11:50

Po

Aj

Čj

M

ČaJS 

Út

Čj

M

Čj

ČaSP

St

Čj

M

Hv

Vv

Čt

Čj

M

ČaJS 

Čj

Čj

M

Aj

Čj

 

9. SKUPINA (3. ročník)

Vyučující: Vojtíšková Simona - dopoledne

                  

Sraz: 7:40 na zahradě

Místnost: IV. A

Oběd: v 11:35 se S. Vojtíškovou

Konec vyučování včetně oběda v 11:50.

 

Jmenný seznam:

  1.  

Danielovská Alice, III. B

  1.  

Doležal Jakub, III. C

  1.  

Dvořáčková Eliška, III. B

  1.  

Dvořáková Dominika, III. C

  1.  

Fišer Martin, III. A

  1.  

Málek David, III. B

  1.  

Meduna Tomáš,  III. C

  1.  

Novotná Karolína, III. C

  1.  

Ostatková Dorota, III. A

  1.  

Polášková Daniela, III. B

  1.  

Procházka Štěpán, III. B

  1.  

Rykýřová Nikol, III. B

  1.  

Urválková Natálie, III. B

  1.  

Wolf Vítězslav, III. B

 

3. roč.

7:50 – 8:35

8:45 – 9:30

9:50 – 10:35

10:45 – 11:30

Po

Aj

Čj

M

ČaJS 

Út

Čj

M

Čj

ČaSP

St

Čj

Vv

Hv

M

Čt

Čj

M

ČaJS 

Čj

Čj

M

Aj

Čj

 

10. SKUPINA (IV. A + IV. B)

Vyučující: Svobodová Soňa - dopoledne

 

Sraz: 7:45 na dvoře (ZUŠ)

Místnost: IV. B

Oběd: 11:45 se S. Svobodovou

Konec vyučování včetně oběda v 12:00.

 

Jmenný seznam:

  1.  

Beránková Denisa, IV. B

  1.  

Cermanová Elen, IV. A

  1.  

Čápová Karolína, IV. A

  1.  

Daněk František, IV. B

  1.  

Dvořáčková Tereza, IV. B

  1.  

Hromková Adéla, IV. B

  1.  

Jehličková Kristýna, IV. A

  1.  

Jurčíková Jasmine, IV. B

  1.  

Kafka Pavel, IV. A

  1.  

Klikarová Ema, IV. B

  1.  

Korečková Lenka, IV. B

  1.  

Maděrová Tereza, IV. A

  1.  

Netolický Marek, IV. B

  1.  

Truhlář Vojtěch, IV. B

  1.  

Žiga Dominik, IV. B

 

IV. A + IV. B

7:55 – 8:40

8:50 – 9:35

9:55 – 10:40

10:50 – 11:35

Po

M

ČaJS 

Vv

Vv

Út

Čj

Čj

M

ČaJS 

St

M

Čj

Aj

Hv

Čt

ČaSP

Čj

ČaJS 

M

Čj

Aj 

M

Čj 

 

11. SKUPINA (V. A, V. C)

Vyučující: Halamková Petra - dopoledne

 

Sraz: 7:45 na zahradě

Místnost: V. A

Počet žáků: 12 + 2

Oběd: 11:50 s P. Halamkovou

Konec vyučování včetně oběda ve 12:05.

 

Jmenný seznam:

  1.  

Brožek Dominik

  1.  

Bušina Vojtěch

  1.  

Jindřišek Luboš

  1.  

Kramář Tobiáš

  1.  

Mazánek Lukáš

  1.  

Soukup Lukáš

  1.  

Syrovec Jan

  1.  

Bakešová Michaela

  1.  

Furman Vanesa

  1.  

Horálková Nikola

  1.  

Huňáčková Renata

  1.  

Málková Renata

  1.  

Ostatková Anna, V. C

  1.  

Peřinová Magdaléna, V. C

 

V. A + V. C

7:55 – 8:40

8:50 – 9:35

9:55 – 10:40

10:50 – 11:35

Po

Čj

M

ČaJS 

Čj

Út

Čj

Hv

ČaSP

M

St

Aj

Čj

M

ČaJS 

Čt

Čj

M

ČaJS 

Čj

Čj

M

Vv

Vv

 

12. SKUPINA (V. B, V. C)

Vyučující: Truncová Silvie - dopoledne

 

Sraz: 7:50 u hlavního vchodu

Místnost: V. B

Oběd: 12:00 se S. Truncovou

Konec vyučování včetně oběda ve 12:15.

 

Jmenný seznam:

  1.  

Blažková Karolína

  1.  

Brázdová Dorothea

  1.  

Hušáková Daniela

  1.  

Kaška Tomáš

  1.  

Kramaříková Kristýna

  1.  

Musilová Barbora

  1.  

Nováková Aneta, V. C

  1.  

Novotná Barbora

  1.  

Slavíková Aneta

  1.  

Soudek Ondřej

  1.  

Štěchová Karolína, V. C

  1.  

Švadlenka Vojtěch

  1.  

Vodehnal Vojtěch

  1.  

Zícha Jakub

 

V. B + V. C

8:00 – 8:45

8:55 – 9:40

10:00 – 10:45

10:55 – 11:40

Po

Hv

Čj

M

Čj

Út

ČaJS 

M

Vv

VV

St

M

Čj

Aj

ČaSP

xČt

Čj

ČaJS 

M

Čj

Aj

M

ČaJS 

Čj

 

13. SKUPINA (V.C)

Vyučující: Dalecká Kateřina - dopoledne

 

Sraz: 7:45 u hlavního vchodu

Místnost: V. C

Oběd: 12:05 s K. Daleckou

Konec vyučování včetně oběda ve 12:20.

 

Jmenný seznam:

  1.  

Čeliňák Matěj

  1.  

Paulus Jaroslav

  1.  

Polívka Lukáš

  1.  

Štefl Václav

  1.  

Štefl Vojtěch

  1.  

Trpkoš Josef

  1.  

Herrmannová Aneta

  1.  

Kotlárová Denisa

  1.  

Schindler Elen

  1.  

Zedníková Barbora

  1.  

Hanesová Valérie

  1.  

Buchtele Kryštof

  1.  

Pravda Dominik

  1.  

Urbánek Šimon

  1.  

Vašák Jan

 

V. C

7:55 – 8:40

8:50 – 9:35

9:55 – 10:40

10:50 – 11:35

Po

Čj

M

ČaJS 

Hv

Út

Čj

Aj

M

ČaJS 

St

Aj

Čj

M

Čj

Čt

Čj

M

Vv

Vv

M

ČaJS

Čj

ČaSP

 

14. SKUPINA (4. + 5. ročník)

Vyučující: Douchová Irena - dopoledne

                   Tesárková Markéta - odpoledne

 

Sraz: 7:50 na zahradě

Místnost: III. B

Oběd: 12:15 s M. Tesárkovou

 

Jmenný seznam:

  1.  

Drahá Kristýna, IV. A

  1.  

Fuxová Eliška, V. B

  1.  

Hodanová Amálie, IV. B

  1.  

Horálková Marie Anna, IV. B

  1.  

Janáček Vít, V. B

  1.  

Jílek Vojtěch, V. A

  1.  

Kratochvílová Tereza, IV. A

  1.  

Kroupa Jakub, IV. A

  1.  

Kusá Veronika, V. C

  1.  

Moudrá Vanesa, IV. A

  1.  

Slaný Matouš, V. B

  1.  

Slaný Šimon, V. B

  1.  

Svobodová Natálie, V. A

  1.  

Vrabcová Štěpánka, IV. B

  1.  

Vu Trung Hieu, V. A

 

4. + 5. ročník

8:00 – 8:45

8:55 – 9:40

10:00 – 10:45

10:55 – 11:40

Po

M

Čj

Vv

Vv

Út

Čj

Čj

M

 Hv

St

M

Čj

Aj

ČaSP

Čt

ČaJS

Čj

ČaJS 

M

Čj

Aj 

M

ČaJS