24. 9. 2020

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 21 až 25°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Slavnostní uvítání prvňáčků - informace pro rodiče

Vážení rodiče,

první školní den se rychle blíží. Uvědomuji si, že nástup do školy je velkým dnem nejenom pro samotného prvňáčka, ale i pro Vás. V předchozím školním roce neumožnila situace Vašim dětem účastnit se školních akcí a neproběhlo z mého pohledu významné první seznámení se školním prostředím.

I začátek letošního školního roku bude bohužel odlišný. Více než kdy jindy je třeba myslet na ochranu zdraví Vašich dětí, Vás samotných, zaměstnanců školy, a eliminovat tak možnost nákazy, která by mohla znemožnit hladký průběh začátku školního roku.

Ačkoli je MŠMT doporučováno minimalizovat veškeré veřejné aktivity, při kterých dochází ke koncentraci vyššího počtu lidí, rozhodl jsem se, že Vám umožním prožít první školní den s Vaším školákem, a to za těchto podmínek:

• Slavnostní zahájení začne pro 1. ročník v 9.00 (nikoli v 8.00).
  • Každou třídu si vyzvedne třídní učitelka na dvoře u hlavního vchodu a odvede ji do třídy.
  • Každého prvňáčka může doprovodit pouze jedna osoba (zákonný zástupce), ostatním nebude vstup do školy z hygienických důvodů umožněn.
  • U vstupu do školy je každý povinen vydezinfikovat si ruce.
  • Z důvodu prevence doporučuji zakrytí úst rouškou.

V úterý 1. 9. 2020 se na Vás všechny moc těším.

S pozdravem Mgr. Jaroslav Víšek, ředitel školy